مقالات مبلمان فیدان کرمان, مبلمان فیدان کرمان |دسته بندی نشده

کاربردهای میز عسلی و جلومبلی

میز عسلی و جلومبلی

میز عسلی و جلومبلی

میز عسلی و جلومبلی دو محصول جدای ناپذیر از سرویس مبل به شمار می آیند. بدون تردید مبلمان بدون این دو محصول کاربردی هیچ ارزش و تعریف منحصر به فردی نخواهند داشت.

به عنوان مثال یک لیوان چای، روزنامه، عینک و سایر وسایل روزمره را با حذف این دو محصول از سرویس مبل در کجا باید قرار دهیم. حال به آگاهی کافی به جهت که مهم بودن این دو پارامتر برای دکوراسیون داخلی پی بردید نیاز است با شکل هندسی و ابعاد آن نیز آشنا شوید.

در این مطلب سعی داریم تا شما را با کاربردهای میز عسلی و جلومبلی و انواع آن در زمینه دکوراسیون سرویس مبلمان آشنا کنیم با ما همراه باشید.

 

نقش میز عسلی در سرویس مبلمان

میز عسلی یکی از اصلی ترین وسایلی است که همراه با سرویس مبل در دیزاین داخلی مورد استفاده قرار می گیرید. میزعسلی به دلیل اینکه اندازه کوچکی دارد جابجایی آن بسیار ساده تر از میز های پذیرایی جلو مبلی است. شما به راحتی می توانید از میزهای عسلی با اندازه کوچک حتی به عنوان یک زیر پایی نیز بهره بگیرید. میزهای عسلی که با استفاده از پارچه های نرم طراحی و ساخته شده اند و ارتفاع کمی دارند گزینه انتخابی خوبی برای این کار محسوب می شوند.

میز عسلی و جلومبلی

  • یکی از مهم ترین کارایی های میز عسلی میز کمکی پذیرایی از مهمان است. شما با استفاده از یک میز عسلی کوچک می توانید لوازم پذیرایی را در نزدیک ترین مکان به مهمان قرار دهید و کار پذیرایی را ساده تر از دنبال کنید.
  • با استفاده از گلدان های لوکس و زیبا علاوه بر پذیرایی از مهمان می توانید به زیبا سازی بهتر محیط منزل خود نیز بپردازید.
  • میزهای عسلی این امکان را به شما می دهند که لوازم دکوری زیبا یا عکس های یادگاری خود را با قاب های کوچک در اتاق نشیمن یا اتاق پذیرایی به تصویر بکشید.
  • خانم های خانه دار خوش سلیقه با استفاده از یک پارچه ترمه زیبا و یک میز عسلی کوچک یک دکوراسیون نوستالژی بسیار زیبا را به نمایش می گذارند.

 

تعداد میز عسلی

میزهای عسلی عموماً به صورت دو تایی برای سرویس مبل های هفت نفره و سه تایی برای سرویس مبل های نه نفره تهیه و تولید می شود. شما می توانید بر اساس نیاز و سلیقه خود از تعداد بیشتر یا کمتر این سری از میزها بهره بگیرید.

 

نقش جلومبلی در سرویس مبلمان

میز عسلی و جلومبلی

همه سرویس های مبل از میز عسلی و جلومبلی بهره گرفته اند. استفاده از یک جلومبلی برای یک سرویس مبل هفت نفره کفایت می کند. جلومبلی همان طور که از نامش مشخص است برای پذیرایی از مهمان مورد استفاده قرار می گیرد. اندازه این میز به این دلیل بزرگ انتخاب شده است که شما به راحتی بتوانید لوازم پذیرایی خود را بر روی آن قرار دهید.

اندازه ایده ال جلومبلی باید در حدی باشد که شما به سادگی بتوانید یک ظرف میوه، یک ظرف شیرینی و یک ظرف شکلات را بر روی آن قرار دهید. برای سایر ظروف از میزهای عسلی کوچک می توانید کمک بگیرید. البته به شما پیشنهاد می کنیم که میزهای عسلی را خالی نگه دارید که کار پذیرایی از مهمان برای شما ساده تر دنبال شود.

ارتفاع جلومبلی اگر تا حدودی بلند انتخاب شود بهتر است زیرا کار شما را برای پذیرایی ساده تر می کند و به سلامتی شما آسیبی وارد نمی شود.

 

چیدمان میز عسلی و جلومبلی در سرویس مبل هفت نفره

در سرویس مبل هفت نفره عموماً یکی از میز های عسلی ما بین دو مبل تکی و دیگری در مجاورت کاناپه دو نفره قرار داده می شود و در نهایت جلو مبلی که اندازه بزرگتری دارد برای کاناپه سه نفره مورد استفاده قرار می گیرد.

میز عسلی و جلومبلی

 از آنجایی که این سری از میزها فضای زیادی را به خود اشغال نمی کنند استفاده از آن ها سبب دست و پا گیر شدن شما نمی شود. شما می توانید از میزهای عسلی هم اندازه یا از میزهای عسلی بزرگ و کوچک که به صورت پله ای روی هم قرار داده می شوند بهره بگیرید.

تعداد و اندازه میز عسلی به فضای که در آن سرویس مبلمان خود را چیده اید ارتباط دارد. بر فرض اگر فاصله بین مبل های شما زیاد است بهتر است از میز عسلی بیشتری بهره گرفته شود.

اگر سرویس مبل شما به صورت نه نفره است بدون شک سه میز عسلی کار شما را مرتفع نمی کند؛ بنابراین نیاز است با استفاده از میزهای عسلی بیشتر فضا را دکور و به پذیرایی از مهمان های خود بپردازید.

 


اندازه، ارتفاع و رنگ میز عسلی و جلومبلی باید متناسب با سرویس مبل شما انتخاب شود.

 

شما نمی توانید از یک میز طلایی رنگ با پایه های گل کاری شده برای یک سرویس مبل مدرن استفاده کنید. یا اینکه یک جلومبلی آهنی انتخاب مناسبی برای سرویس مبل کلاسیک به شمار نمی آید.

 

برای مشاهده انواع میز عسلی و جلومبلی به سبک فیدان کلیک کنید.

 

 

مجموعه مبلمان فیدان افتخار دارد با توجه به نیاز و سلیقه مشتریان انواع مبلمان ، میز ناهار خوری, سرویس خواب و … در طرح های منحصر به فرد و متنوع  را با بالاترین کیفیت ارائه دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *