مقالات مبلمان فیدان کرمان

پاتختی سرویس خواب چیست و چه کاربردهایی دارد

پاتختی

پاتختی سرویس خواب 

یکی از اجزای سرویس خواب می باشد . میز کنار تخت خواب را پاتختی می گویند که برای تزیین اتاق خواب و قرار دادن وسایل و لباس مورد استفاده قرار می گیرد.شکل ظاهر پاتختی سرویس خواب مانند میز های معمولی می باشد ولی تفاوتی که با میز های دیگر دارد یک یا دو محفظه کشویی آن است .

 

کاربردهای میز پاتختی

کاربردی ترین وسایل سرویس خواب در اتاق خواب پاتختی سرویس خواب می باشد .  این میز برای نگهداری تمام وسایل و لوازمی میباشد که از آخر شب تا صبح به آن نیاز خواهیم داشت . از میز پاتختی می توان برای قرار دادن آباژور یا چراغ مطالعه، ساعت، کتاب یا حتی لیوان آب برای شب‌های طولانی استفاده کرد .

 

 

پاتختی

 

 

میز کنار تخت خواب به دو نوع تقسیم می شود

اول اینکه پا تختی جنبه تزیینی دارد و اگر در اتاق خواب از وسایل تزئینی استفاده نکنید میز کنار تخت یک از وسایل تزیینی به شمار می رود .

دوم اینکه میتوان از کشو و طبقه بندی این میز برای مرتب کردن لباس های خود نیز استفاده کرد.

امروزه خیلی از افراد قبل از خواب مطالعه و یا با تلفن همراه خود کار می کنند که پس از پایان میتوان کتاب و وسایل دیگر را روی پاتختی قرار داد .

از جمله وسایلی که برای تزئین بروی پا تختی بکار میروند.

آباژور

برای زیباتر نشان دادن میز کنار تخت می توان از آباژو و یا چراغ مطالعه بر روی میز استفاده کرد . اگر از آباژورهایی که مناسب اتاق خواب هستند و دارای نور کم و رومانتیک میباشند استفاده شود می توان محیط دلنشینی برای استراحت و خواب فراهم نمایید .

 

 

 

ساعت رومیزی

استفاده از ساعت های رو میزی مدرن و کلاسیک میتوان وسایل تزئینی مناسبی برای میز کنار تخت باشند . استفاده از ساعت های قدیمی و شماطه دار میتوان حس نوستالژیک به شما ببخشد و به شما امکان این را میدهد تا با زنگ آن از خواب بیدار شوید.

 

 

 

تلفن تزئینی

از تلفن های امروز و یا مدرن هم میتوان برای استفاده در هنگام استراحت و یا جنبه زیبایی استفاده کرد . اما با توجه به استفاده موبایل در زندگی امروزی شاید استفاده از تلفن دیگر مثل قبل نیاز نباشد به همین دلیل می توان از تلفن های قدیمی و دکوری روی میز پاتختی استفاده کرد.

 

قاب عکس

استفاده از قاب عکس هیچ وقت از مد نخواهد افتاد . شاید استفاده از قاب عکس های معمولی و قدیمی منسوخ شده باشد اما شما میتوانید برای زیبایی و تنوع بیشتر از قاب عکس های که میتوان عکس را روی آن چاپ کرد بر روی پا تختی استفاده کنید . یکسری از قاب عکس ها دارای قابلیت موزیکال و نورپردازی هستند که میتوان وسایل مناسبی برای تزئین اتاق خواب در دیگر وسایل سرویس خواب باشند.

 

 

مجموعه مبلمان فیدان افتخار دارد با توجه به نیاز و سلیقه مشتریان انواع مبلمان ، میز ناهار خوری, سرویس خواب و … در طرح های منحصر به فرد و متنوع  را با بالاترین کیفیت ارائه دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *