مقالات مبلمان فیدان کرمان

مبل تافتی تایم

تافتی تایم - مبلمان فیدان کرمان

مبل تافتی تایم TUFTY TIME

مبل Tufty-Time (تافتی تایم) در سال 2005 توسط Patricia Urquiola طراحی و به بازار عرضه شد. هدف اصلی طراحی مبل تافتی تایم ساخت مبلی راحت با قابلیت تغییر و تعیین فرم و اندازه ی مورد نظر مشتریان به کمک مدول ها و واحد های ثابت می باشد.

 

مبل تافتی تایم با یک اتومان شروع و به کمک ترکیب چند واحد (مدول) دیگر تبدیل به مبل دلخواه شما می شود. با تنوع زیادی که در اندازه ی این مدول ها برای ترکیب وجود دارد مبل تافتی تایم این قابلیت را دارد که به صورت مبلی با نشیمن 360 درجه و رو به تمامی جهات تبدیل شود.

 

تافتی تایم - مبلمان فیدان

 

به همین سبب این امکان برای شما فراهم می شود تا به عنوان مثال با قرار دادن یک واحد مبل تافتی تایم با نشیمن 360 درجه علاوه بر تامین نشیمن تلویریون، نشیمن فضای مقابلش را نیز هم زمان و به کمک یک مبل فراهم کنید.

 

این قابلیت برای خانه  هایی که فضاهای مجزا و تفکیک شده برای فعالیت هایی نظیر تلویزیون، نشستن کنار شومینه و پذیرایی ندارند می تواند بسیار کاربردی باشد.

 

تافتی تایم - مبلمان فیدان

 

نکته ی جالب توجه در مورد مبل های تافتی تایم این است که نه تنها در فضاهایی با سبک مدرن بلکه با انتخاب پارچه ی مناسب در سبک اکلکتیک نیز توسط طراحان داخلی انتخاب می شوند. قابلیت تعیین فرم نهایی و امکان انتخاب واحد ها و چیدمان آنها در کنار هم توسط مشتریان از دلایل محبوبیت مبل های تافتی تایم می باشد.

 

 

مجموعه مبلمان فیدان افتخار دارد با توجه به نیاز و سلیقه مشتریان انواع مبلمان ، میز ناهار خوری, سرویس خواب و … در طرح های منحصر به فرد و متنوع  را با بالاترین کیفیت ارائه دهد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *