مقالات مبلمان فیدان کرمان

سرویس خواب سفید و روش نگهداری از آن

سرویس خواب سفید

سرویس خواب سفید 

افراد زیادی هستند که سرویس خواب سفید با یک ملافه سفید و روتختی با ترکیب رنگ روشن تزیین شده است را دوست دارند و عاشق آن هستند ولی مشکل اکثر این گونه افراد تمیز نگه داشتن و تمیز کردن سرویس خواب سفید و ملافه ها است و به همین دلیل از خرید سرویس خواب سفید منصرف می شوند.

در این مقاله سعی می کنیم تا راه کارهایی برای تمیز کردن و البته تمیز نگه داشتن سرویس خواب و ملافه سفید را برای شما بیان کنیم.

شاید برای شما هم پیش آمده است که ملافه یا سرویس خواب سفیدی را با هزینه بالایی خریداری کرده اید ولی اطلاع دقیقی در مورد نحوه نگه داری آن ندارید و دچار مشکل شده اید.

در گذشته سرویس خواب به عنوان یک وسیله تزئینی شناخته می شد ولی در حال حاضر سرویس خواب به عنوان یک وسیله ضروری و نه لزوماً لوکس نگریسته می شود.

نگهداری از ملافه سفید

نگهداری از ملافه سفید بسیار آسان‌تر از ملافه های تیره رنگ است، چرا که شستشوی آن ها بسیار راحت تر است. عجیب است ولی حقیقت دارد!

تصور کنید، شما هرگز نمی توانید از سفید کننده برای شستن ملافه های تیره استفاده کنید، اما برای ملافه سفید، چرا.

آن طرف سکه این است که ملافه سفید به راحتی همه لکه ها را نشان می‌دهد و علی رغم شست و شوی مکرر به تدریج زرد می شود.

 

نکات مهم در نگهداری از سرویس خواب سفید

 

سرویس خواب سفید

 

اگر قصد خرید یک سرویس خواب سفید دارید، پوست شما سالم تر از همیشه خواهد بود.

نخسین قاعده عمومی به عنوان کسی که به سرویس خواب سفید علاقه مند هستید، این است که قبل از وارد شدن به سرویس خواب خود آرایش خود را پاک کنید. درست است کار پر زحمتی ست، اما برای تمیز و سالم ماندن ملافه ها، سرویس خواب و صورت شما بسیار ضروری است.

دومین قاعده به عنوان فردی که به سرویس خواب سفید علاقه دارید این است که اگر چیزی روی ملافه یا تاج سرویس خواب ریخت، باید به روش صحیحی آن را پاک کنید.

ساده ترین روش برای برخورد با لکه های کوچک روی سرویس خواب سفید، برداشتن یک اسفنج یا یک تکه پارچه، خیس کردن آن، استفاده از مقداری صابون و گرفتن آب آن قبل از پاک کردن لکه است.در مورد شکلات، اسلحه سری استفاده از محلول Shout  است. مقداری اندکی از آن را مستقیماً روی لکه اسپری کرده و با انگشتان خود لکه را پاک کنید. سابیدن نیز می تواند بسیار کمک کند.

سومین قاعده مهم به عنوان فردی که به سرویس خواب سفید علاقه دارید شستن مرتب ملافه های سفید است. این نکته را مد نظر داشته باشید که زمانی که بر روی ملافه می خوابید، تمام بدن خود را در تماس با ملافه قرار می دهید و باعث می شود، تمام عرق، چربی بدن و پوست مرده جذب ملافه شما شود.

همه این ها باعث می شود که مالفه و سرویس خواب سفید شما زرد و کثیف شود. شستشوی مرتب از زرد شدگی جلوگیری می کند، به همین دلیل باید هر هفته یا یک هفته در میان ملافه‌های خود را بشوید و هر بار که این کار را می کنید کلیه قسمت های سرویس خواب را با پارچه نم پاک کنید تا گرد و غبار و چربی ها به راحتی پاک شوند.

بنابر این با رعایت نکات بالا می توانید با خیال راحت سرویس خواب سفید مورد علاقه خود را خریداری کنید.

 

 

مجموعه مبلمان فیدان افتخار دارد با توجه به نیاز و سلیقه مشتریان انواع مبلمان ، میز ناهار خوری, سرویس خواب و … در طرح های منحصر به فرد و متنوع  را با بالاترین کیفیت ارائه دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *