مقالات مبلمان فیدان کرمان

تزئین ستون وسط خانه با ایده‌های خلاقانه و شیک

ستون وسط خانه - مبلمان فیدان

ایده های جذاب ،خلاقانه و شیک برای ستون وسط خانه

ستون وسط خانه می توانند به فرصتی مناسب برای خلق ایده های شیک و یا معذلی بزرگ تبدیل شود. در بسیاری از خانه ها ستون به دلایل مختلفی چون سازه، اقتضای فضای منزل و آکس بندی ها، پلان و یا حتی بی دقتی برخی طراحان در وسط فضای خانه شما قرار می گیرند. در صورتی که 2 ستون در فضای داخلی خانه باشد، معمولا می توان برای تفکیک فضا از این ستون ها استفاده کرد. اما زمانی که یک تک ستون وسط خانه داریم ممکن است کمی با دشوار مواجه شویم. در ادامه به بررسی ایده های ناب برای ستون وسط خانه می پردازیم.

 

 نصب قفسه روی ستون

از جمله ایده هایی که میتوان برای ستون وسط خانه به آن فکر کرد، تعبیه ی طبقه ها در روی ستون و تبدیل آن به کتابخونه ی کوچک و یا برای قرارگیری هر اکسسوری دیگری می باشد. این ایده به ویژه برای فضاهایی که اطراف ستون فضای کافی وجود دارد بسیار کاربردی می باشد.

 

 

ستون وسط خانه - مبلمان فیدان

نصب آینه روی ستون

آینه کردن کل ستون وسط خانه از راهکارهایی است که به ویژه در فضای پذیرایی سبب مجلل تر شدن خانه می شود، و در عین اینکه آینه قدی بسیار مناسبی در اختیار شما می گذارد، زیبایی فضای شما را دو چندان می کند.

 

 

ستون وسط خانه - مبلمان فیدان

رنگ کردن ستون

نگاهی دیگر به ستون وسط خانه این است که به جای تاکید برپنهان کردن ستون، تلاش کنید ستون وسط خانه به یک مرکز توجه تبدیل شود، با یک رنگ خاص و قرارگیری اکسسوری و یا گلدان در کنار آن می تواند این کانون توجه را در خانه ایجاد کرد.

 

 

ستون وسط خانه - مبلمان فیدان

 

 

اتصال ستون و دیوار

این ایده زمانی کاربرد دارد که ستون وسط خانه با فاصله ی نسبتا نزدیکی به یکی از دیوارها باشد. در این صورت می توان به کمک قراردادن چند طبقه در بین ستون و دیوار به نوعی دیوار و ستون را متصل و با هم یکی کرد.

 

 

ستون وسط خانه - مبلمان فیدان

ترکیب میز و ستون

زمانی که یک تک ستون به ویژه در آشپزخانه باشد، می توان با ترکیب آن ستون و جزیره و یا میز صبحانه خوری از این ستون استفاده بهینه کرد. در حالت دیگر که ستون وسط خانه در فضای نشیمن یا پذیرایی باشد، در صورت وجود فضای کافی می توان میز گرد و یا مبل سفارشی در دور ستون طراحی کرد.

 

 

ستون وسط خانه - مبلمان فیدان

 

 

کاغذ دیواری و پوشش بخشی از ستون

ایده ی دیگری که می تواند ستون وسط خانه را به کانون توجه تبدیل کند پوشش کاغذ دیواری طرح دار و یا پوستر دریک بخش و یا کل ستون می باشد. این حالت نیز می تواند کاراکتری خاص به فضای شما ببخشد.

 

 

ستون وسط خانه - مبلمان فیدان

 

مجموعه مبلمان فیدان افتخار دارد با توجه به نیاز و سلیقه مشتریان انواع مبلمان ، میز ناهار خوری, سرویس خواب و … در طرح های منحصر به فرد و متنوع  را با بالاترین کیفیت ارائه دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *