مقالات مبلمان فیدان کرمان

اکسسوری ها رو چه طور انتخاب کنیم؟

فیدان مبل

اکسسوری ها : گاهی اوقات احساس میکنین که سبک خونتون قدیمی شده یا سلیقتون تغییر کرده و دوست دارین یه دکوراسیون متفاوت رو به وجود بیارین. اما برای اکثر افراد صرف هزینه برای طراحی مجدد و کامل امکان پذیر نیست و چه بسا غیر ممکنه. جا به جایی مبلمان ها و اثاثیه، ایجاد تغییراتی کوچک در مبل ها و اکسسوری ها و افزودن لوازم تزیینی کوچک از جمله ایده های کم هزینه برای تغییر دکوراسیون خونست. در اینجا چن نکته در انتخاب اکسسوری در منزل رو در اختیارتون قرار میدم که امیدوارم مورد پسندتون واقع بشه.

نکات کلیدی در انتخاب اکسسوری در منزل

اکسسوری ها نقش کلیدی در دکوراسیون داخلی خانه ایفا می کنند. استفاده ازآن ها و لوازم تزیینی کوچک به دلیل کم هزینه بودن امروزه شیوه ای پرطرفدار برای تغییر حس و حال دکوراسیون منزل به شمار می روند.  در اینجا به بررسی نکات کلیدی در چیدمان منزل با استفاده از اکسسوری اشاره کرده ایم:

  1. اکسسوری ها نمی توانن به صورت مشخص برای یک مکان خاص طراحی شوند اما برخی از آنها در تمامی فضاهای خانه می توانند به کار برده شوند.
  2.  اگر می خواهید به خونتون اکسسوری و اشیاء تزیینی اضافه کنید، بدونید که قرار دادن یکی دوتا شی با کیفیت و ارزشمند بهتر از چندین وسیله دکوری معمولی است.
  3. برای چیدمان آنها تقارن را فراموش کنید و با بازی با اندازه و تناسب، به فضا تعادل ببخشید
  4. روی میزها و طاقچه ها فضای خالی بذارید و اشیا رو به ترتیب از بزرگ به کوچک چیدمان کنید.
  5. بافت ها و رنگ ها را ترکیب کنید. برای مثال در اتاقی که رنگ سفید در آن غالب است، یک گلدان و یا کوسن سیاه از نظر ایجاد کنتراست می تواند انتخاب مناسبی باشد.
  6.  اکسسوری ها را به شکل لایه ای به کار ببرید. زمانی که بیش از یک عدد اکسسوری خریداری کردید، ابتدا اشیا بزرگ تر و سپس اکسسوری های کوچک را بکار ببرید و به ایجاد تعادل میان اشیا توجه داشته باشید.

فیدان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *