مقالات مبلمان فیدان کرمان

آشنایی با میز ناهار خوری کلاسیک – سلطنتی

میز ناهار خوری کلاسیک - مبلمان فیدان

ویژگی مدل میزهای ناهار خوری کلاسیک – سلطنتی

 میز ناهار خوری کلاسیک سلطنتی همیشه طرفداران خاص خود را داشته اند و معمولاً آن ها را در خانه های لوکس و اعیانی بیشتر می یابید. سبک مدل میز ناهار خوری کلاسیک سلطنتی دارای طرح ها و نقش های زیبا و چشم گیر هستند که با گذشت زمان ارزش بیشتری پیدا کرده و علاقه مندان به سبک کلاسیک بیشتر خواهان این دسته از میز ناهار خوری هستند.

میز ناهار خوری کلاسیک – سلطنتی

مدل میز ناهار خوری سلطنتی مملو از طرح های کلاسیک، زیبا و لوکس هستند که هر چه زمان بیشتری می گذرد مفهوم خاص تری پیدا می کنند. میزهای ناهار خوری کلاسیک سلطنتی در دسته ی مبلمان سلطنتی قرار می گیرند که از نظر زیبایی و جلوه گر بودن به همان اندازه حائز اهمیت هستند.

اگر به دنبال طراحی دکوراسیونی لوکس و چشم گیر هستید، سبک مبلمان و مدل میز ناهار خوری کلاسیک سلطنتی گزینه ی مناسبی برای شماست. امروزه با ترکیب سبک کلاسیک و مدرن طرح های زیباتری نیز خلق می شوند که طرفداران خاص خود را دارد.

به عنوان مثال فرض کنید مدل میز ناهارخوری کلاسیک سلطنتی با مقداری ترکیب سبک مدرن و استفاده از لوستری کلاسیک و کریستال بالای میز ناهار خوری به همراه فرش و پرده های کلاسیک و سلطنتی ترکیبی متفاوت و چشمگیر خواهد شد.

به دلیل این که فضای میز ناهارخوری به طور کلی فضایی گرم و صمیمی است و افراد خانواده عموماً در زمانی مشخص دور مدل میز ناهار خوری کلاسیک سلطنتی جمع می شوند، به همین دلیل است که انتخاب میز ناهار خوری کلاسیک سلطنتی می تواند محیط را گرم تر کند.بعلاوه استفاده از رنگ های گرم و شاخص کلاسیکی و ست مناسب صندلی های دور میز بر زیبایی و صمیمیت فضای آن می افزاید.

میز ناهار خوری سلطنتی به سبک ویکتوریایی

میز ناهارخوری کلاسیک سلطنتی در گروه مبلمان سلطنتی است و بخاطر همین موضوع اهمیتی به همان اندازه بالا دارد. سبک ویکتوریایی در انواع سبک های سلطنتی اروپایی بیشتر مورد توجه افرادی است که علاقه مند به فضای کلاسیک هستند.

این سبک تنها متعلق به کشورهای غربی نمی باشد بلکه بسیاری از کشورها حتی کشورهای شرقی نیز از سبک معروف ویکتوریایی در انتخاب میز ناهارخوری سلطنتی خود بهره می برند.

دلیل زیبایی و شکوه این دسته از مبلمان  مدل های بسیار زیبا و شیک میز ناهار خوری کلاسیک سلطنتی است، امروزه نیز با ترکیب سبک های مدرن و کلاسیک روح تازه ای در ایده های مبلمان در دکوراسیون داخلی به وجود آمده است که زیبایی هر دو سبک را به شیوه ای متفاوت و زیباتر نشان می دهد.

به دلیل این که ترکیب این دو در میز ناهار خوری کلاسیک سلطنتی و فضای اطراف آن سبب شده است که سبک کلاسیک قدیمی و از مد افتاده جلوه نکند و زیبایی های سبک امروزی را نیز در خود جای داده باشد مانند طراحی متفاوت صندلی ها، لوستر و … .

جذابیت در انواع مدل میز ناهار خوری کلاسیک

تنوع در مدل های میزهای ناهار خوری کلاسیک سلطنتی این امکان را به مشتری می دهد تا با آگاهی و حق انتخاب بیشتری رو به رو باشد. به عنوان مثال مدل‌های شيشه‌ ای میز ناهار خوری کلاسیک بسیار زيبا بوده و در عين حال ممکن است سنگین و پر خطر باشند.

مدل های چوبی میزهای ناهار خوری کلاسیک سلطنتی معمولاً طرفدار بیشتری دارند زیرا معرق کاری روی چوب و حس طبیعی آن را بیشتر می پسندند. اما مدل های دیگری از مدل میز ناهار خوری کلاسیک سلطنتی مانند گرد و مستطیلی شکل نیز هستند که هر یک زیبایی خاص خود را دارند اما میز مستطیل شکل به دلیل هماهنگی بیشتر با فضا و جای گیری مناسب، طرفدار بیشتری دارد.

تفاوت میز چوبی و میز شیشه ای در مدل میز ناهار خوری کلاسیک سلطنتی

با توجه به این که میزهای چوبی طرفداران زیادی دارند و زیبایی خاص آن ها نیز چشمگیر است اما میزهای شیشه ای نیز به همان اندازه می توانند جالب توجه باشند به دلیل این که میزهای شیشه‌ای در مدل میز ناهار خوری سلطنتی می‌تواند به راحتی با هر نوع دکوراسیون و ترکیب رنگی جور شود و تلفیقی از طراحی کلاسیک و مدرن داشته باشد و چون سطح براق تری دارد باعث روشن تر شدن فضای اطراف آن می شود.

رنگ مناسب برای میز ناهار خوری کلاسیک سلطنتی

در انتخاب رنگ مدل میز ناهار خوری کلاسیک سلطنتی بهتر است رنگ هایی را انتخاب کنید که به دور از مد گرایی باشد زیرا با گذشت زمان ممکن است از مد افتاده و دیگر جلوه و شکوه اولیه را برایتان نداشته باشد.

رنگ‌های اصلی مانند قرمز، زرد و آبی معمولاً رنگ های ماندگارتری هستند که هر یک را با توجه به هماهنگی دکوراسیون داخلی محیط خود می توانید انتخاب کنید. بهتر است میزی که انتخاب می کنید به گونه ای باشد که در بیشتر اتاق ها جا بگیرد. مثلاً میزهای دایره ای شکل برای اتاق های مربعی و کوچک مناسب اند.

میز ناهار خوری کلاسیک - مبلمان فیدان

 

 

 

 

مجموعه مبلمان فیدان افتخار دارد با توجه به نیاز و سلیقه مشتریان انواع مبلمان ، میز ناهار خوری, سرویس خواب و … در طرح های منحصر به فرد و متنوع  را با بالاترین کیفیت ارائه دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *